Komentáre zo dňa 15.3.2019

V piatok 15.3.2019 bolo okomentované 3 telefónnych čísel a napísané 3 komentárov. Užívatelia zanechali u telefónnych čísel nasledujúce komentáre. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. Pokiaľ k telefónnemu číslu ešte komentáre neexistujú, môžete v detaile zanechať vlastný komentár a pomôcť tak ostatným.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
0948936703 1x
telemarketing
Neznáme Neutrálne
Komentáre
0903421325 1x
.
Neznáme Obťažujúce
Komentáre
0553260171 713x
Pravdepodbne sa jedna o podvod, resp. zavadzanie zakaznika.
Reklamný telefonát na parfémy defrance.vip, ktorý pozostával z dvoch otázok: "Kde nakupujete parfémy?" a "Aký typ vône preferujete?". Anketárka si nevyžiadala súhlas, či môže pokračovať v telefonáte, a ani či môže uložiť číslo. Na konci iba oznámila, že budem zaradený do žrebovania o parfémy na spomínanej stránke - asi na základe uloženého čísla, pretože adresu ani meno si nevypýtala.
O tyzden volala opat s tym, ze som vyhral parfem a ze dalsi si mozem kupit za polovicnu cenu. Na otazku na zaklade coho si ho mam vybrat, kedze nemaju kamennu predajnu sa ma opytala, ze aky mam parfem teraz a ze podla toho mi poslu podobny. Pricom ked som jej povedal znacku a typ, tak odvetila, "aha, to je taka kvetinkova vona"... pricom trafila uplne vedla.
Pravdepodbne sa jedna o podvodnikov, ktory predavaju nejaku zafabenu vodu za ceny okolo 80eur.
Podvodné volanie Negatívne
Komentáre