Komentáre zo dňa 22.12.2016

V štvrtok 22.12.2016 bolo napísané 4 komentárov a okomentované 4 telefónnych čísel. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam posledných komentárov užívateľov. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. Pokiaľ k telefónnemu číslu ešte komentáre neexistujú, môžete v detaile zanechať vlastný komentár a pomôcť tak ostatným.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
0587928289 3x
1x volany ucastnik
Neznáme Neutrálne
Komentáre
0949266876 3x
Je to moja laska a vola sa Gabriela a uz sa jej nevim dovolat je v rakusku v Bad Gasteine a strasne mi chyba ma druhe pluca a dufam ze este zije inak sa zblaznim
Prieskum Užitočné
Komentáre
0483238016 4115x
Stále mi volá smer zoznam blokovaných čísel
Neznáme Obťažujúce
Komentáre
0552302912 10x
CVNZ sú podvodníci, ak chcete predražené nálepky a kus potlačeného papiera, kúpte.
Nedůvěryhodné na ní je to, že "prodává" certifikáty, které jsou "certifikáty", tedy certifikáty v uvozovkách. Jde o matení pojmů, nebot certifikát stvrzuje cosi na základě certifikačního procesu, certifikační proces musí být podle legislativy, a to nejen legislativy ČR, ALE I EU!! garantován, udržován a soustavně přezkoumáván, zda opravdu spolehlivě funguje a zda certifikace dotčených entit stále jest platná. Tento proces je v EU dohledován organizacemi jako jest u nás ČIA - akreditační organizace.

Z uvedeného vyplývá, že CERTIFIKÁT v EU je garantován a dohledován akreditačními organizacemi, které mají za povinnost "dohled" nad libovolným certifikačním procesem a tím pádem i nad PLATNOSTÍ certifikátů, generovaných tímto libovolným certifikačním procesem. Pokud společnost CVNK není akreditována podle platné legislativy EU a ČR, není Boha, který by stvrdil, že její "certifikáty" jsou platnými certifikáty ve smyslu obvyklém, tedy "stvrzovacími" dokumenty o určité neměnné garanci, udržované a neustále vylepšované kvalitě libovolné entity. Entitou může být jak produkt, tak osoba, tedy i osoba právnická, tedy firma.

Z výše uvedeného snad každý porozumí, že certifikát v obchodní praxi, je něco zcela jiného než certifikát generovaný v HW pomocí SW a rozesílaný přes TCP/IP do jiného libovolného HW se SW. I tyto druhé certifikáty mohou být užity jistými entitami a obchodovány za účelem zisku, nicméně ta garantovaná KVALITA, ta tam po hříchu jaksi není.
Tímto jest snad již každému, kdo to dočetl až sem, jasné, proč jest společnost CVNK nedůvěryhodnou společností v oblasti jakékoli EU / ČR certifikace. Měla by totiž být veřejně dohledatelná ve všech EU seznamech akreditovaných organizací, tedy organizací, které se profesionálně věnují podnikání v certifikačním businessu. Tedy ve veřejném seznamu akreditovaných organizací pro jednotlivé státy unie, ve kterých organizace obchodně působí.
Telemarketing Nebezpečné
Komentáre