Komentáre zo dňa 30.6.2022

V štvrtok 30.6.2022 bolo okomentované 3 telefónnych čísel a napísané 3 komentárov. Užívatelia zanechali u telefónnych čísel nasledujúce komentáre. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. Pokiaľ k telefónnemu číslu ešte komentáre neexistujú, môžete v detaile zanechať vlastný komentár a pomôcť tak ostatným.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
0915694981 1870x
Rychlá a rychlá půjčka a investice
Dobrý den, jsem fyzická osoba nabízející půjčky po celé ČR. Mít kapitál, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček mezi jednotlivci v rozmezí od 40000 Kč do 1000000 Kč všem vážným lidem, kteří to skutečně potřebují, je úroková sazba 2 % zdarma ročně Poskytuji půjčky Financial, Home půjčka, investiční půjčka, půjčka na auto, osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky maximálně do 1dnů od obdržení vašeho formuláře žádosti.
Email: Horkyjiri55@gmail.com
Nezisková organizácia Obťažujúce
Komentáre
0844682470 5x
Zdvihnuty hovor. Zena, predsatvila sa Lena, z Obchodovanie Global, vychodny prizvuk - Polsko/ Ruske staty?! Vraj mam zaregistrovany ucet, ci mam zaujem o obchdovanie. Pri polozenych otazkach zlozila. Otrasny amaterizmus, neviem kto sa im na to chyti, nemozem si odpustit to nepovedat. Samozrejme podvodnici! Odporucam nedvihat a nestracat cas.

Nasledne mi prisiel email oznaceny ako "dolezite" !? cize ziadny spam. To je sila.
Email:
subjekt: Tešíme sa na Vašu odpoveď a na budúcu obchodnú spoluprácu
---------- Forwarded message ---------
From: Marketing 3
Date: Thu, 30 Jun 2022 at 11:39
Subject: Tešíme sa na Vašu odpoveď a na budúcu obchodnú spoluprácu
To:

S pozdravom,

Obraciam sa na vás z Globalcg.io – Crypto exchange.

Na našej platforme ste si otvorili účet na prácu s kryptomenami, sme tu, aby sme vám vysvetlili, ako pracujeme, a previedli vás procesom aktivácie.

Náš tím pridáva bonus k vašej počiatočnej investícii ako uvítací znak. Výška bonusu, ktorý dostanete na svoj účet, súvisí s výškou investície, čím vyšší podiel úmerne narastie a bonusu, váš agent vypočíta, koľko bonusov získate za počiatočnú investíciu.

Na aktiváciu účtu môžete použiť kreditnú alebo debetnú bankovú kartu Visa, Master alebo Maestro.

Ako Crypto Exchange vám môžeme ponúknuť 3 možnosti, ako môžete pracovať na našej platforme.

1. Pracovať samostatne: Túto možnosť ponúkame radšej skúseným klientom.

2. Spolupráca s maklérom: Profesionálny maklér je tu na to, aby vám so všetkým pomohol a naučil vás obchodovať. Bude vás informovať o situácii na trhu, čo je ziskové, pošle vám signály, kedy je najlepší čas na otváranie alebo zatváranie pozícií.
Ak mu dáte povolenie/oprávnenie, môže pre vás pracovať. Bude vám otvárať a zatvárať pozície a posielať vám prehľad, koľko vám zarobil.

3.Automatický obchodný softvér - Robot: Robot pracuje za vás - Automatické otváranie a zatváranie pozícií. Po aktivácii dostanete hovor od nášho tímu a osoba vám pomôže nastaviť túto možnosť a ukáže vám, ako ju používať. To, čo možno očakávať ako percento zo zárobku pri použití tejto možnosti, je približne 75 %.


Povedzte mi, ktorá z ponúkaných možností vám momentálne najviac vyhovuje?

https://globalcg.io/login/

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok neváhajte kontaktovať náš tím.
Tešíme sa na Vašu odpoveď a na budúcu obchodnú spoluprácu

Pekný pozdrav


Account Manager
Globalcg.io
Podvodné volanie Negatívne
Komentáre
0908998528 43x
Požičovňa náradia Veľký Šariš www.atolia.sk
Firma / Spoločnosť Užitočné
Komentáre