Komentáre zo dňa 4.4.2018

V stredu 4.4.2018 bolo napísané 4 komentárov a okomentované 4 telefónnych čísel. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam posledných komentárov užívateľov. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. Pokiaľ k telefónnemu číslu ešte komentáre neexistujú, môžete v detaile zanechať vlastný komentár a pomôcť tak ostatným.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
0433233116 53x
Niekto volal z tohto čísla ale sa neozval, keď som zdvihla.
Neznáme Neutrálne
Komentáre
+420222193711 957x
By ma zaujímalo z kade má telefónne číslo, či len nahodne?
Neznáme Neutrálne
Komentáre
0421345678 1x
Toto číslo + kontaktný mail zaradan11@outlook.com uviedol záujemca o nehnuteľnosti na portáli reality.sk s požiadavkou o ďalšie infomrácie. Na následnú reakciu mi prišiel tento mail:

Pozdrav moje drahá,Ako na to? .Vážim ďakujem vám za odpoveď na moju poštu o vašej ponuke, o ktorú ma zaujímajú. Údaje o vašej ponuke sú červené a som pripravená zaplatiť za túto cenu. Teším sa na vás s veľkou istotou v nádeji, že ste veľmi spoľahlivým a dôveryhodným človekom.

Volám sa Dr. A Blazej Anil, profesor lekára, som zo Sýrie kontaktovať vás kvôli sankciám uloženým Spojenými štátmi a Európskou úniou, čo nám bráni zabezpečiť naše finančné transakcie tu. Mám sumu 900 000 eur, ktorú som objavil v záchrane mojich bratov po tom, ako ho zabili teroristická skupina v masakri Al-Omari v mešite. Bol to veľmi úspešný dodávateľ v meste Kuwait Oil pred jeho predčasnou smrťou.

Prebiehajúce občianske nepokoje v mojej krajine Sýria zmenili moju budúcnosť a ak sa dostaneme k konkrétnej dohode, pošlem vám peniaze, aby ste sa mohli bezpečne usporiadať, až kým nebudem mať cestu a prídu s vami vo vašej krajine veľmi skoro. Som pripravený kúpiť ponuku a preto som vás kontaktoval, prosím, pomôžte mi dosiahnuť svoj účel. Dám vám 15% z celkových peňazí (900 000 eur) za vašu pomoc / účasť. Dúfam, že som na túto dohodu spravodlivý.

Ak máte záujem o pomoc pri tejto transakcii, dám vám 15% z celkových peňazí a rezervujte si ponuku pre mňa.Moje úprimné pozdravy,
Dr.A Zaradan Anil
Neznáme Negatívne
Komentáre
0910833210 109x
Zaren, hlbkove cistenie matracov, atd...
Firma / Spoločnosť Neutrálne
Komentáre