Komentáre zo dňa 5.9.2016

V pondelok 5.9.2016 bolo okomentované 3 telefónnych čísel a napísané 3 komentárov. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam posledných komentárov užívateľov. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. V detailu čísla môžete tiež pridať vlastný komentár a pomoc tak ostatným užívateľom.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
0944247736 3x
Optazujuce
Neznáme Neutrálne
Komentáre
+375441203443 5x
TL;DR: Scam, chcú aby ste zavolali späť.

Zložili hneď po zdvihnutí.
Keďže som očakával telefonát, bez rozmýšľania som zavolal späť. 20s bolo ticho. Zložil som a opäť zavolal. Privítala ma nejaká Bieloruská automatická odpoveď. Až vtedy mi došlo, že to nebol telefonát, čo som očakával.
Neznáme Nebezpečné
Komentáre
0900700606 1200x
Zdravím.Dnes mi tiež došla smska s tohto čísla.Vraj má pre mňa osudovú správu a mám mu zavolať.Vraj o polnoci už bude neskoro.Myslím,že o osude každého je už rozhodnuté pri narodeni.A preto,by nemal o našom osude rozhodovať človek,ktorý slúži satanovi.Aj ked je veľa neveriacich,čo sa ani nečudujem,lebo aj cirkev je skorumpovaná,ale myslím,že si môže každý vybrať.Len nie podľahnúť takýmto šarlatánom,ktorý oberajú ľudi o peniaze.Hlavne tý podľahnu,ktorý sú v koncoch.Pán Boh slúži všetkým a dá nam toľko,koľko unesieme.Viem očom píšem.
Bezpečné číslo Neutrálne
Komentáre