Komentáre zo dňa 6.1.2020

V pondelok 6.1.2020 bolo napísané 3 komentárov a okomentované 3 telefónnych čísel. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam posledných komentárov užívateľov. Pri každom telefónneho čísla je odkaz na detail, kde si môžete prezrieť ďalšie komentáre. Pokiaľ k telefónnemu číslu ešte komentáre neexistujú, môžete v detaile zanechať vlastný komentár a pomôcť tak ostatným.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
+211967154057 2x
Automat ... Južný Sudán
Prezváňanie / Automat Negatívne
Komentáre
0950103112 38x
Občania....keď vlastníte telefony /čo sa dá telefónom nazvať.../ nainštalujete si aplikáciu Calls Blacklist /červené logo / s google play ponuky je to zdarma a tá sa Vám postará o to ,aby takíto "šmejdi"nemali už viac šancu Vám volať alebo posielať SMS ktoré neobsahujú čísla ale názov ako napr . EXCREDIT 15 atd.atd. až po nespočetné číslo na konci . Nastavíte v aplikácii blokovanie SMS bez obsahu čísla a skončili ! Ohladne volaní, tam už problém nieje tam sa zaobídete aj bez aplikácie ..proste treba každé číslo ako napr. +421950103112 až po napr. koncové 119 zablokovať vopred a taktiež máte pokoj.
Vo veci tejto spoločnosti , môžem uviesť, jediné - Neskutočný šmejdi !!!!! ak náhodou /napr./ niekto dlhuje nejakú sumu s priezviskom Kováč a býva v jednom meste , tak nastavia automat na všetkých zistených Kováčov v danom meste a bezohľadne tam budú pravidelne automatom volať a posielať sms pokiaľ niekto nezakročí tak ako uvádzam alebo inak aby sa už spoločnosť EXCREDIT prebrala a riešila dlžníkov tak aby nenarúšala všetkým súkromie s rovnakým menom ako som uviedol v príklade...toľko k tejto šmejd spoločnosti.
Firma vymáhajúca dlhy Negatívne
Komentáre
0950846155 2x
Obťažujúce hovory a správy.
Neznáme Neutrálne
Komentáre