Komentáre zo dňa 9.7.2020

V štvrtok 9.7.2020 bolo okomentované 4 telefónnych čísel a napísané 4 komentárov. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam posledných komentárov užívateľov. Požadované telefónne číslo vyhľadáte v zozname a môžete sa pozrieť na detail, kde nájdete ostatné komentáre k číslu. V detailu čísla môžete tiež pridať vlastný komentár a pomoc tak ostatným užívateľom.

Telefónne číslo Počet hľadania Komentár Detail
+420733161569 1x
Podvoník z netbox.cz / netbox / Kuki TV / KukiTV / SMART Comp. Lukáš Pazourek, marketingový ředitel. Arogantní jednání. Po dohodě na druhý den volají a tvrdí že nejste dohodnutí a dávají podpásovka. Zcela jiné podmínky a pokud ohánět že máte hovor nahraný, posílají na vás advokátů. Nezvedat, vyhýbat se. Kuki TV podvodníci.
Byl jsem přímý účastník tohoto jednání, proto to mohu potvrdit.
Podvodné volanie Negatívne
Komentáre
+420775298185 1x
Dostane číslo od klienta a snaží se zjišťovat jméno, zaměstnání, atd...

Jiří Helán z KROUPAHELÁN

Partner & Advokát ✖️ Smlouvy, které urychlují obchod ➖ Cirkulární ekonomika ➕ Duševní vlastnictví ✔️ E-commerce ✖️ IT ➗ Kreativní průmysl ➖ Transakce ➕ Nemovitosti
Okres Brno-město, Česká republikaVíce než 500 spojení
Podvodné volanie Negatívne
Komentáre
+420775085236 1x
Podvoník z Kuki TV. Vladimír Tovarňák, Vedoucí prodeje služeb OTT. Arogantní jednání. Po dohodě na druhý den volají a tvrdí že nejste dohodnutí a dávají podpásovka. Zcela jiné podmínky a pokud ohánět že máte hovor nahraný, posílají na vás advokátů. Nezvedat, vyhýbat se. Kuki TV podvodníci.
Byl jsem přímý účastník tohoto jednání, proto to mohu potvrdit.
Podvodné volanie Negatívne
Komentáre
0948850258 89x
Servis okná
Telemarketing Obťažujúce
Komentáre